PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35308}

Szkoła podstawowa

Obecná škola
7,5 3 900
ocen
7,5 10 1 3900
7,5 4
oceny krytyków
Szkoła podstawowa
powrót do forum filmu Szkoła podstawowa

Dramat z elemantami komediowymi. Kiedy kolejna nauczycielka popada w szał na lekcji w klasie chłopców dyrekcja zatrudnia belfra z prawdziwego zdarzenia. Mężczyzna od razu wprowadza dyscyplinę, uczy chłopców gry na instrumentach. Opowiada o swoich przeżyciach na froncie. Jest też nałogowym podrywaczem. Wiele osób zaczyna powątpiewać w wiarygodność belfra - jego historie z frontów wojny nie są wiarygodne....
Świetny film, bardzo mi się podobał, humor i fabuła pierwszorzędne.

menshikov

Też coraz bardziej lubię czeskie kino. A ten film również był dobry

menshikov

jak zwykle jeszcze nie widziałam i musze sie przyznac do tego, ze boje sie czeskich filmow, swiat w nich przedstawiony, mam wrazenie, ze jest jakis gorszy, ze bohaterowie sa ograniczeni, ze zamiast sie w tym czasie rozwiajac, mentalnie sie cofam, po obejrzeniu czuje sie zdołowana i pozbawiona tego co byc moze byłoby dla mnie lepsze, czegos co by cos ukazywało, a nie zamykało mnie i blazowało. moze nie widziałam tych czeskich filmow ktore sa dobre... moze przesadzam, moze mam schizy

ocenił(a) film na 10
smerfetka222

Hue hue hue

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones